EvaPig 1.x - en to hu translation catalogue (383 entries)

en: %s: driver missing
hu: %s : a meghajtó hiányzik

en: %s: file not found
hu: %s : a fájl nem található

note: Classes
en: (All)
hu: (Összes)

note: FormFeedEdition..PanelMain..SpeedButtonAppend..Hint
en: Add the current ingredient to the diet
hu: Adja az aktuális alapanyagot a takarmányhoz

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelTruie1..Caption FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilization..LabelTruie2..Caption FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAzote..LabelTruie4..Caption FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxBonus..LabelTruie..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..Gr
en: Adult pig
hu: Kifejlett sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsAla_MAT..DisplayLabel
en: Ala / crude protein
hu: Ala / Nyers fehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdAla..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsAlad..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsAlad..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Alad
hu: Alae

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Alanine
hu: Alanin

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxAA..Caption FormIngredientEditionCopy..PanelMain..GroupBoxAA..Caption FormIngredientEditionOriginal..PanelMain..GroupBoxAA..Caption FormOptions..LabelAA..Caption
en: Amino acids
hu: Aminosavak

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxType0....Items.Strings
en: Amino acids profiles
hu: Aminosav profilok

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..LabelIdealProtein..Hint
en: Amino acids profiles (digestible amino acid / digestible lysine)
hu: Aminosav profilok (emészthető aminosav / emészthető lizin)

en: Are sure you want to delete this record?
hu: Biztosan törölni akarja ezt a bejegyzést?

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsArg_MAT..DisplayLabel
en: Arg / crude protein
hu: Arg / nyers fehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdArg..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsArgd..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsArgd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Argd
hu: Arge

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Arginine
hu: Arginin

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsMM..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsMM..DisplayLabel FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxProximal0....Items.Strings FormFeedCharts..PageC
en: Ash
hu: Hamu

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsAsp_MAT..DisplayLabel
en: Asp / crude protein
hu: Asp / nyersfehérje

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Aspartic acid
hu: Aszpartámsav

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdAsp..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsAspd..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsAspd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Aspd
hu: Aspe

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsBonus..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilization..LabelBonus..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilization..LabelBonus..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilizati
en: Bonus
hu: Bónusz

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxMinerals0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxMinerals1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsCompari
en: Calcium
hu: Kalcium

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsCa..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsCa..DisplayLabel FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelCa..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelCa..Caption
en: Calcium (Ca)
hu: Kalcium (Ca)

note: FormFeedsList..ActionListButtons..ActionEval..Caption
en: Calculator
hu: Kalkulátor

note: FormComment..ActionListButtons..ActionCancel..Caption FormComment..ActionListButtons..ActionCancel..Hint FormFeedCreation..ActionListButtons..ActionCancel..Caption FormFeedCreation..ActionListButtons..ActionCancel..Hint FormFeedEdition..ActionListButtons..ActionCancel..Caption FormFeedEdition..Actio
en: Cancel
hu: Mégsem

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxMinerals0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxMinerals1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsCompari
en: Chlorine
hu: Klór

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsCl..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsCl..DisplayLabel FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelCl..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelCl..Caption
en: Chlorine (Cl)
hu: Klór (Cl)

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzClass..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsClass..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsClassName..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDa
en: Class
hu: Osztály

note: FormFeedCharts..ActionListButtons..ActionClose..Caption FormFeedCharts..ActionListButtons..ActionClose..Hint FormFeedDetail..ActionListButtons..ActionClose..Caption FormFeedDetail..ActionListButtons..ActionClose..Hint FormFeedsCharts..ActionListButtons..ActionClose..Caption FormFeedsCharts..ActionLi
en: Close
hu: Bezár

note: FormComment..Caption DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzComment..FieldName FormFeedEdition..ActionListButtons..ActionComment..Caption FormFeedEdition..ActionListButtons..ActionComment..Hint FormIngredientEditionCopy..ActionListButtons..ActionComment..Caption FormIngredi
en: Comment
hu: Megjegyzés

note: FormFeedCreation..LabelDescription..Caption FormFeedDetail..PanelMain..LabelDescription..Caption FormIngredientCreation..PanelHead..LabelDefinition..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..LabelDefinition..Caption
en: Comments
hu: Megjegyzések

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..GroupBoxPhytase..LabelConcentration..Caption
en: Concentration
hu: Koncentráció

note: FormMain..BitBtnOptions..Hint
en: Configuration of units for displaying
hu: Egységek konfigurálása megjelenítés céljára

note: FormChartHReport..QuickRepChart..DetailBand1..QRChart1..QRDBChart1....Legend.Title.Text.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..Chart1....Legend.Title.Text.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart2..Chart2
en: Contribution of ingredients
hu: Alapanyagok hozzájárulása

note: Copie basée sur un modèle
en: Copy of "%s"
hu: Másolat "%s"

note: FormFeedsList..ActionListButtons..ActionCreate..Caption FormIngredientsList..ActionListButtons..ActionCreate..Caption
en: Create
hu: Létrehoz

note: FormFeedsList..ActionListButtons..ActionCreate..Hint FormIngredientsList..ActionListButtons..ActionCreate..Hint
en: Create a new diet
hu: Új takarmány létrehozása

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..Caption
en: Create from chemical composition
hu: Létrehoz kémiai összetételből

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetCopy..Caption
en: Create using a reference (recommended)
hu: Létrehoz referencia felhasználásával (ajánlott)

note: FormMain..BitBtnCredits..Caption
en: Credits
hu: Kredit

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..Caption FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..Caption FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChartSelection..Caption
en: Criteria selection
hu: Választott kritériumok

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsMG..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsMG..DisplayLabel FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxProximal0....Items.Strings FormFeedCharts..PageC
en: Crude fat
hu: Nyerszsír

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsCB..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsCB..DisplayLabel FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxProximal0....Items.Strings FormFeedCharts..PageC
en: Crude fibre
hu: Nyersrost

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsMAT..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsMAT..DisplayLabel FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxProximal0....Items.Strings FormFeedCharts..Pag
en: Crude protein
hu: Nyersfehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsCys_MAT..DisplayLabel
en: Cys / crude protein
hu: Cys / Nyersfehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdCys..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsCysd..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsCysd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Cysd
hu: Cyse

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Cysteine
hu: Cisztein

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsEDt..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsEDt..DisplayLabel
en: DE, adult pig
hu: EE, Kifejlett sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsEDt_EDc..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsEDt_EDc..DisplayLabel
en: DE, adult pig / DE, growing pig
hu: EE, kifejlett sertés / EE, növendék sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsEDc..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsEDc..DisplayLabel
en: DE, growing pig
hu: EE, Növendéksertés

note: FormIngredientsList..GroupBoxFilters..CheckBoxDatabase..Caption
en: Database
hu: Adatbázis

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsDefinition..FieldName FormIngredientDetail..PanelMain..DBMemoDefinition..DataField
en: Definition
hu: Definíció

note: FormFeedDetail..ActionListButtons..ActionDelete..Caption FormIngredientDetail..ActionListButtons..ActionDelete..Caption
en: Delete
hu: Töröl

note: FormFeedDetail..ActionListButtons..ActionDelete..Hint
en: Delete the current diet
hu: Aktuális étrend törlése

note: FormIngredientDetail..ActionListButtons..ActionDelete..Hint
en: Delete the current ingredient
hu: Aktuális összetevő törlése

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsDescription..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..DBMemoDescription..DataField
en: Description
hu: Leírás

note: FormFeedDetail..Caption Titres
en: Diet
hu: Takarmány

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..LabelDiet1..Caption FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetChartsComparison..GroupBoxFeed1..Caption
en: Diet #1
hu: Takarmány 1

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..LabelDiet2..Caption FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetChartsComparison..GroupBoxFeed2..Caption
en: Diet #2
hu: Takarmány 2

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..LabelDiet3..Caption FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetChartsComparison..GroupBoxFeed3..Caption
en: Diet #3
hu: Takarmány 3

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..LabelDiet4..Caption FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetChartsComparison..GroupBoxFeed4..Caption
en: Diet #4
hu: Takarmány 4

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..LabelDiet5..Caption
en: Diet #5
hu: Takarmány 5

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..LabelDiet6..Caption
en: Diet #6
hu: Takarmány 6

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..Caption
en: Diet composition
hu: Takarmány összetétel

note: FormFeedCreation..Caption
en: Diet creation
hu: Takarmány létrehozása

note: FormFeedCharts..Caption
en: Diet graphs
hu: Takarmány grafikonok

note: FormFeedEdition..Caption
en: Diet modification
hu: Takarmány módosítás

note: FormFeedsList..Caption FormMain..BitBtnFeeds..Caption
en: Diets
hu: Takarmányok

note: FormFeedsCharts..Caption
en: Diets comparison graphs
hu: Takarmányok összehasonlító grafikonjai

note: FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxAA..LabeldAA..Caption FormIngredientEditionOriginal..PanelMain..GroupBoxAA..LabeldAA..Caption
en: Digestibility
hu: Emészthetőség

note: FormIngredientsList..PageControlLists..TabSheetdAA..Caption
en: Digestibility of amino acids
hu: Aminosavak emészthetősége

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..LabelAADig..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxAA..LabelAADig..Caption
en: Digestible
hu: Emészthető

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPd..DisplayLabel FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelPd..Caption
en: Digestible P (dP)
hu: Emészthető P (eP))

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxType0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxType1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..Gro
en: Digestible amino acids
hu: Emészthető aminosavak

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelED..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelED..Caption FormPredictionDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelED..Caption
en: Digestible energy (DE)
hu: Emészthető energia (EE)

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxEnergy0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxEnergy1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison.
en: Digestible energy (adult pig)
hu: Emészthető energia (kifejlett sertés)

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxEnergy0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxEnergy1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison.
en: Digestible energy (growing pig)
hu: Emészthető energia (növendéksertés)

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAzote..LabelLysd_EN..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxAzote..LabelLysd_EN..Caption
en: Digestible lysine / NE
hu: Emészthető lizin / NE

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxRatios0....Items.Strings
en: Digestible lysine / Net energy (adult pig)
hu: Emészthető lizin / Nettó energia (kifejlett sertés)

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxRatios0....Items.Strings
en: Digestible lysine / Net energy (growing pig)
hu: Emészthető lizin / Nettó energia (növendéksertés)

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxMinerals0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxMinerals1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsCompari
en: Digestible phosphorus
hu: Emészthető foszfor

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAzote..LabelPd_EN..Caption
en: Digestible phosphorus / NE
hu: Emészthető foszfor / NE

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxRatios0....Items.Strings
en: Digestible phosphorus / Net energy (adult pig)
hu: Emészthető foszfor / Nettó energia (kifejlett sertés)

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxRatios0....Items.Strings
en: Digestible phosphorus / Net energy (growing pig)
hu: Emészthető foszfor / Nettó energia (növendéksertés)

note: FormIngredientsList..GroupBoxFilters..LabelFilteredClass..Caption FormIngredientsList..GroupBoxFilters..LabelFilteredDatabase..Caption FormIngredientsList..GroupBoxFilters..LabelFilteredName..Caption
en: Disabled
hu: Letiltva

note: FormMain..BitBtnLegal..Caption
en: Disclaimer
hu: Jogi nyilatkozat

note: FormFeedsList..ActionListButtons..ActionView....Hint FormIngredientsList..ActionListButtons..ActionView....Hint
en: Display chemical and nutritional characteristics of the current diet
hu: Az aktuális takarmány kémiai és beltartalmi jellemzőinek megjelenítése

note: FormFeedsList..ActionListButtons..ActionGraphs..Hint
en: Display diets comparison graphs
hu: A takarmányok összehasonlító grafikonjainak megjelenítése

note: FormFeedDetail..ActionListButtons..ActionGraphs..Hint
en: Display graphs of the current diet
hu: Aktuális takarmány grafikonjainak megjelenítése

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsMS..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsMS2..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsMS..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds
en: Dry matter
hu: Szárazanyag

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilization..LabeldE..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilization..LabeldE..Caption FormPredictionDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilization..LabeldE..Caption
en: Ed (DE / GE)
hu: Ee (EE / BE)

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdEt..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsdEt..DisplayLabel
en: Ed, adult pig
hu: Ed, Kifejlett sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdEc..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsdEc..DisplayLabel
en: Ed, growing pig
hu: Ed, Növendéksertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsBE..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsBE..DisplayLabel FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxMinerals0....Items.Strings FormFeedCharts..PageC
en: Electrolyte balance
hu: Elektrolit-egyensúly

en: Enabled
hu: Engedélyezve

note: FormIngredientEditionCopy..PanelMain..GroupBoxEnergy..Caption FormIngredientEditionOriginal..PanelMain..GroupBoxEnergy..Caption
en: Energy
hu: Energia

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsBonus..DisplayLabel FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxBonus..Caption FormIngredientEditionCopy..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelBonus..Caption FormIngredientEditionOriginal..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelBonus..Caption Form
en: Energy bonus
hu: Energia bónusz

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsBonusT..DisplayLabel
en: Energy bonus, adult pig
hu: Energia bónusz kifejlett sertésnél

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsBonusC..DisplayLabel
en: Energy bonus, growing pig
hu: Energia bónusz növendéksertésnél

note: FormPredictionCreate..Caption FormPredictionDetail..Caption
en: Energy calculator
hu: Energia kalkulátor

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxType0....Items.Strings
en: Energy ratios
hu: Energia arányszámok

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilization..Caption FormFeedsList..PageControlLists..TabSheetEnergyUtilization..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilization..Caption FormIngredientsList..PageControlLists..TabSheetEnergyUtilization..Caption FormPredictionDetail..PanelM
en: Energy utilization
hu: Energia hasznosítás

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxType0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxType1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..Gro
en: Energy values
hu: Energia értékek

note: FormMain..LabelMain..Caption
en: Energy, protein and mineral values
hu: Energia, fehérje és ásványi anyag értékek

note: FormFeedDetail..ActionListButtons..ActionXML..Hint FormPredictionDetail..ActionListButtons..ActionXML..Hint
en: Export data from the current diet
hu: Adat exportálás az aktuális takarmányból

note: FormIngredientDetail..ActionListButtons..ActionXML..Hint
en: Export data from the current ingredient
hu: Adat exportálás az aktuális alapanyagból

note: FormFeedDetail..SaveDialogExport..Title FormIngredientDetail..SaveDialogExport..Title FormPredictionDetail..SaveDialogExport..Title
en: Export data to Excel
hu: Adatok exportálása Excelbe

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAzote..LabeldN..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxAzote..LabeldN..Caption FormPredictionDetail..PanelMain..GroupBoxAzote..Caption
en: Faecal nitrogen digestibility
hu: Bélsárból mért nitrogén emészthetőség

note: FormIngredientsList..GroupBoxFilters..Caption
en: Filters
hu: Szűrők

note: FormOptions..LabelExpression..Caption
en: General expression
hu: Általános kifejezés

note: FormFeedDetail..RvSystemReport..SystemFiler.StatusFormat FormIngredientDetail..RvSystemReport..SystemFiler.StatusFormat FormPredictionDetail..RvSystemReport..SystemFiler.StatusFormat
en: Generating page %p
hu: Lap létrehozása %p

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsGlu_MAT..DisplayLabel
en: Glu / crude protein
hu: Glu / nyers fehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdGlu..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsGlud..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsGlud..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Glud
hu: Glue

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Glutamic acid
hu: Glutaminsav

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsGly_MAT..DisplayLabel
en: Gly / crude protein
hu: Gly / nyers fehérje

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Glycine
hu: Glicin

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdGly..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsGlyd..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsGlyd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Glyd
hu: Glye

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..GroupBoxPhytase..LabelType..Hint FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..GroupBoxPhytase..DBLookupComboBoxPhytase..Hint
en: Grams digestible phosphorus for 500 IU phytase
hu: Gramm emészthető foszfor 500 NE fitázra vetítve

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..Caption
en: Graph #1
hu: Grafikon 1

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart2..Caption
en: Graph #2
hu: Grafikon 2

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart3..Caption
en: Graph #3
hu: Grafikon 3

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart4..Caption
en: Graph #4
hu: Grafikon 4

note: FormChartHReport..Caption FormChartVReport..Caption
en: Graph report
hu: Grafikus jelentés

note: FormFeedDetail..ActionListButtons..ActionGraphs..Caption FormFeedsList..ActionListButtons..ActionGraphs..Caption
en: Graphs
hu: Grafikonok

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..Caption FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetChartsComparison..Caption
en: Graphs comparison
hu: Grafikonok összehasonlítása

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxEnergy0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxEnergy1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison.
en: Gross energy
hu: Bruttó energia

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelEB..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelEB..Caption FormPredictionDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelEB..Caption
en: Gross energy (GE)
hu: Bruttó energia (BE)

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelCrois1..Caption FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilization..LabelCrois2..Caption FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAzote..LabelCrois4..Caption FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxBonus..LabelCrois..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..Gr
en: Growing pig
hu: Növendéksertés

note: FormFeedCharts..ActionListButtons..ActionHelp..Caption FormFeedCharts..ActionListButtons..ActionHelp..Hint FormFeedCreation..ActionListButtons..ActionHelp..Caption FormFeedCreation..ActionListButtons..ActionHelp..Hint FormFeedDetail..ActionListButtons..ActionHelp..Caption FormFeedDetail..ActionListB
en: Help
hu: Súgó

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsHis_MAT..DisplayLabel
en: His / crude protein
hu: His / nyers fehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdHis..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsHisd..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsHisd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Hisd
hu: Hise

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Histidine
hu: Hisztidin

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..GroupBoxPhytase..LabelConcentration..Hint FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..GroupBoxPhytase..DBEditPhytaseConcentration..Hint
en: IU/g phytase
hu: IU/g fitáz

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..GroupBoxPhytase..LabelIncorporation..Hint FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..GroupBoxPhytase..DBEditPhytaseIncorporation..Hint
en: IU/kg feed
hu: IU/kg takarmány

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..GroupBoxOriginalStep5..LabelEBComment....Caption
en: If you are not sure of this, leave it blank and it will be calculated
hu: Ha nem biztos ebben, hagyja üresen és a program kiszámítja

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..GroupBoxOriginalStep5..LabelMGComment....Caption
en: If you do not have this information, you must provide the gross energy value
hu: Ha nincs meg ez az adat, adja meg a bruttó energia értéket

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsIle_MAT..DisplayLabel
en: Ile / crude protein
hu: Ile / nyersfehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdIle..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsIled..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsIled..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Iled
hu: Ilee

note: FormPredictionCreate..GroupBoxStep4..LabeldMOv..Hint FormPredictionCreate..GroupBoxStep4..ValidateEditdMOv..Hint
en: In vitro digestibility of organic matter
hu: Szervesanyag in vitro emészthetősége

note: FormPredictionDetail..PanelMain..GroupBoxProximal..LabelMOdv..Hint FormPredictionDetail..PanelMain..GroupBoxProximal..EditMOdv..Hint
en: In vitro digestible organic matter
hu: In vitro emészthető szervesanyag

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..GroupBoxPhytase..LabelIncorporation..Caption
en: Incorporation
hu: Bekeverés

en: Incorporation level
hu: Bekeverés szintje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetComposition..ClientDataSetCompositionIngredient..FieldName FormIngredientDetail..Caption
en: Ingredient
hu: Alapanyag

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxProximal0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxProximal1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsCompari
en: Ingredient composition
hu: Alapanyag összetétele

note: FormIngredientCreation..Caption
en: Ingredient creation
hu: Alapanyag létrehozása

note: FormIngredientEditionCopy..Caption FormIngredientEditionOriginal..Caption
en: Ingredient modification
hu: Alapanyag módosítása

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxIngredients..Caption FormIngredientsList..Caption FormMain..BitBtnIngredients..Caption
en: Ingredients
hu: Alapanyagok

en: Invalid data format
hu: Érvénytelen adat formátum

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Isoleucine
hu: Izoleucin

note: Titre
en: Label
hu: Címke

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsLeu_MAT..DisplayLabel
en: Leu / crude protein
hu: Leu / nyersfehérje

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Leucine
hu: Leucin

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdLeu..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsLeud..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsLeud..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Leud
hu: Leue

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetComposition......DescFields DataModuleDeclaration..ClientDataSetComposition..ClientDataSetCompositionLevel..FieldName FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..DBGridComposition......FieldName
en: Level
hu: Szint

note: FormOptions..LabelIncorporation..Caption
en: Level of incorporation
hu: Bekeverés szintje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsLys_MAT..DisplayLabel
en: Lys / crude protein
hu: Lys / Nyersfehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdLys..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsLysd..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsLysd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Lysd
hu: Lyse

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Lysine
hu: Lizin

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilization..LabelEM_ED..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilization..LabelEM_ED..Caption FormPredictionDetail..PanelMain..GroupBoxEnergyUtilization..LabelEM_ED..Caption
en: ME / DE
hu: ME / EE

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsEMt_EDt..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsEMt_EDt..DisplayLabel
en: ME / DE, adult pig
hu: ME / EE, kifejlett sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsEMc_EDc..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsEMc_EDc..DisplayLabel
en: ME / DE, growing pig
hu: ME / EE, Növendéksertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsEMt..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsEMt..DisplayLabel
en: ME, adult pig
hu: ME, Kifejlett sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsEMt_EMc..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsEMt_EMc..DisplayLabel
en: ME, adult pig / ME, growing pig
hu: ME, kifejlett sertés / ME növendék sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsEMc..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsEMc..DisplayLabel
en: ME, growing pig
hu: ME, Növendéksertés

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxPresentation..ComboBoxPresentation....Items.Strings FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelFarine..Caption FormIngredientEditionCopy..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelFarine..Caption FormIngredientEditionOriginal..PanelMain..GroupBoxMinerals..Lab
en: Mash
hu: Dercés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsMet_MAT..DisplayLabel
en: Met / crude protein
hu: Met / nyersfehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsMetCys_MAT..DisplayLabel
en: Met+Cys / crude protein
hu: Met+Cys / nyers fehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdMetCys..DisplayLabel
en: Met+Cysd
hu: Met+Cyse

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelEM..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelEM..Caption FormPredictionDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelEM..Caption
en: Metabolisable energy (ME)
hu: Metabolizálható energia (ME)

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxEnergy0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxEnergy1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison.
en: Metabolisable energy (adult pig)
hu: Metabolizálható energia (kifejlett sertés)

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxEnergy0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxEnergy1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison.
en: Metabolisable energy (growing pig)
hu: Metabolizálható energia (növendéksertés)

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdMet..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsMetd..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsMetd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Metd
hu: Mete

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Methionine
hu: Metionin

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Methionine + Cysteine
hu: Metionin + cisztein

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxType0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxType1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..Gro
en: Minerals
hu: Ásványi anyagok

note: FormFeedEdition..PanelMain..LabelWarning....Caption FormIngredientEditionOriginal..PanelMain..LabelWarning....Caption
en: Missing chemical or nutritional values for an ingredient will not be calculated in diets that include this ingredient
hu: MJ:  ezen alapanyag kémiai összetételével vagy táplálóanyag értékével kapcsolatos egyes kritériumok hiányoznak, azokat nem számítja ki a program az ezen alapanyagot tartalmazó takarmányra

note: FormFeedDetail..ActionListButtons..ActionModify..Caption FormIngredientDetail..ActionListButtons..ActionModify..Caption
en: Modify
hu: Módosít

note: FormFeedDetail..ActionListButtons..ActionModify..Hint
en: Modify diet formulation
hu: Takarmány formula módosítása

note: FormIngredientDetail..ActionListButtons..ActionModify..Hint
en: Modify the current ingredient
hu: Aktuális összetevő módosítása

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..SpeedButtonDown..Hint
en: Move down the current item
hu: Aktuális tétel mozgatása lefelé

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..SpeedButtonUp..Hint
en: Move up the current item
hu: Aktuális tétel mozgatása felfelé

note: FormIngredientsList..LabelWarning....Caption
en: NB: values in italics represent information which has been inherited from reference tables since it has not been filled in
hu: MJ: a dőlt betűvel írt értékek olyan adatokat képviselnek, melyek referencia táblázatokból származnak, mivel nem lettek kitöltve

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsENt_EMt..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsENt_EMt..DisplayLabel
en: NE / ME, adult pig
hu: NE / ME, kifejlett sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsENc_EMc..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsENc_EMc..DisplayLabel
en: NE / ME, growing pig
hu: NE / ME, Növendéksertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsENt..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsENt..DisplayLabel
en: NE, adult pig
hu: NE, Kifejlett sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsENt_ENc..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsENt_ENc..DisplayLabel
en: NE, adult pig / NE, growing pig
hu: NE, kifejlett sertés / NE, növendék sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsENc..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsENc..DisplayLabel
en: NE, growing pig
hu: NE, Növendéksertés

note: FormChartHReport..QuickRepChart..DetailBand1..QRChart1..QRDBChart1....Title.Text.Strings FormComment..LabelName..Caption DataModuleDeclaration..ClientDataSetClasses..ClientDataSetClassesName..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzName..FieldName DataModuleDeclara
en: Name
hu: Név

note: FormPredictionDetail..PanelMain..GroupBoxAzote..LabeldN..Caption
en: Nd
hu: Ne

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdNt..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsdNt..DisplayLabel
en: Nd, adult pig
hu: Ne, Kifejlett sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdNc..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsdNc..DisplayLabel
en: Nd, growing pig
hu: Ne, Növendéksertés

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelEN..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelEN..Caption FormPredictionDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelEN..Caption
en: Net energy (NE)
hu: Nettó energia (NE)

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxEnergy0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxEnergy1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison.
en: Net energy (adult pig)
hu: Nettó energia (kifejlett sertés)

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxEnergy0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxEnergy1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison.
en: Net energy (growing pig)
hu: Nettó energia (növendéksertés)

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..GroupBoxOriginalStep1..ButtonNext..Caption FormPredictionCreate..GroupBoxStep1..ButtonNext..Caption
en: Next
hu: Következő

note: FormMain..BitBtnFeeds..Hint
en: Nutritional value of diets
hu: Takarmányok táplálóértéke

note: FormMain..BitBtnIngredients..Hint
en: Nutritional value of ingredients
hu: Alapanyagok táplálóértéke

note: FormPredictionCreate..GroupBoxStep4..LabeldMOv..Caption
en: OMdv
hu: OMev

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsSource..DisplayLabel FormIngredientDetail..PanelMain..PanelHead..LabelSource..Caption
en: Origin
hu: Forrás

note: Création originale Traduire les matières premières
en: Original item
hu: Eredeti tétel

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..Chart0..SeriesPie..OtherSlice.Text
en: Others
hu: Egyéb

note: FormFeedDetail..RvSystemReport..TitleSetup FormIngredientDetail..RvSystemReport..TitleSetup FormPredictionDetail..RvSystemReport..TitleSetup
en: Output options
hu: Kimeneti eszközök

en: PPS file type is not supported
hu: PPS fájl tipus nem támogatott

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..DBEditPd..DataField FormFeedsList..PageControlLists..TabSheetMinerals..DBGridMinerals......FieldName FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabeldP..Caption
en: Pd
hu: Pe

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdPphy..DisplayLabel
en: Pd, mash
hu: Pe, dercés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdP..DisplayLabel
en: Pd, pellet
hu: Pe, Granulátum

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxPresentation..ComboBoxPresentation....Items.Strings FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelGranule..Caption FormIngredientEditionCopy..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelGranule..Caption FormIngredientEditionOriginal..PanelMain..GroupBoxMinerals..L
en: Pellet
hu: Granulátum

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsPhe_MAT..DisplayLabel
en: Phe / crude protein
hu: Phe / nyersfehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsPheTyr_MAT..DisplayLabel
en: Phe+Tyr / crude protein
hu: Phe+Tyr / nyers fehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdPheTyr..DisplayLabel
en: Phe+Tyrd
hu: Phe+Tyre

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdPhe..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsPhed..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPhed..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Phed
hu: Phee

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Phenylalanine
hu: Fenilalanin

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Phenylalanine + Tyrosine
hu: Fenilalanin + tirozin

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxMinerals0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxMinerals1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsCompari
en: Phosphorus
hu: Foszfor

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsP..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsP..DisplayLabel FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelP..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelP..Caption
en: Phosphorus (P)
hu: Foszfor (P)

note: FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelDigP..Caption FormIngredientEditionCopy..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabeldP..Caption FormIngredientEditionOriginal..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabeldP..Caption FormIngredientsList..PageControlLists..TabSheetdP..Caption
en: Phosphorus digestibility
hu: Foszfor Emészthetőség

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPresentation..DisplayLabel FormFeedDetail..PanelMain..PanelHead..LabelPresentation..Caption FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxPresentation..Caption
en: Physical form
hu: Fizikai megjelenés

note: Phytase (taux d'incorporation) Phytase (Phosphore digestible) Phytase
en: Phytase
hu: Fitáz

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPhytaseId..DisplayLabel
en: Phytase ID
hu: Fitáz ID

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPhytaseConcentration..DisplayLabel
en: Phytase concentration
hu: Fitáz koncentráció

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPhytaseIncorporation..DisplayLabel
en: Phytase incorporation
hu: Fitáz bekeverése

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPhytaseLevel..DisplayLabel
en: Phytase level
hu: Fitáz szint

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..GroupBoxPhytase..Caption
en: Phytase supplementation
hu: Fitáz kiegészítés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPhytaseType..DisplayLabel
en: Phytase type
hu: Fitáz típusa

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxMinerals0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxMinerals1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsCompari
en: Potassium
hu: Kálium

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsK..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsK..DisplayLabel FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelK..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelK..Caption
en: Potassium (K)
hu: Kálium (K)

note: FormFeedsList..ActionListButtons..ActionEval..Hint
en: Prediction of diets energy value from chemical composition
hu: A takarmány energia értékének becslése a kémiai összetételből

note: FormFeedDetail..ActionListButtons..ActionPrint..Caption FormIngredientDetail..ActionListButtons..ActionPrint..Caption FormPredictionDetail..ActionListButtons..ActionPrint..Caption
en: Print
hu: Nyomtatás

note: FormFeedDetail..ActionListButtons..ActionPrint..Hint FormPredictionDetail..ActionListButtons..ActionPrint..Hint
en: Print the report of the current diet
hu: Az aktuális takarmány jelentésének nyomtatása

note: FormIngredientDetail..ActionListButtons..ActionPrint..Hint
en: Print the report of the current ingredient
hu: Az aktuális alapanyag jelentésének nyomtatása

note: FormFeedDetail..RvSystemReport..SystemPrinter.StatusFormat FormIngredientDetail..RvSystemReport..SystemPrinter.StatusFormat FormPredictionDetail..RvSystemReport..SystemPrinter.StatusFormat
en: Printing page %p
hu: A lap nyomtatása folyamatban %p

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsPro_MAT..DisplayLabel
en: Pro / crude protein
hu: Pro / ideális fehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdPro..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsProd..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsProd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Prod
hu: Proe

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..LabelIdealProtein..Caption
en: Profile
hu: Profil

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Proline
hu: Prolin

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxType0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxType1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..Gro
en: Proximate analysis
hu: Beltartalom

note: FormMain..BitBtnQuit..Caption
en: Quit
hu: Kilép

note: FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelRatio..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelRatio..Caption FormPredictionDetail..PanelMain..GroupBoxEnergy..LabelRatio..Caption
en: Ratio
hu: Arány

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetCopy..GroupBoxCopyStep1..LabelModel..Caption FormIngredientEditionCopy..PanelHeader..LabelModel..Caption
en: Reference
hu: Referencia

note: FormIngredientsList..GroupBoxFilters..ComboBoxDatabase....Items.Strings
en: Reference tables
hu: Referencia táblázatok

note: Erreur
en: Reference tables of composition and nutritional values of feed materials for pigs
hu: Összetétel és táplálóérték referencia táblázatok a sertések takarmány alapanyagaihoz

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..LabelRemain..Caption
en: Remainder
hu: Maradék

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..LabelOptionComment....Caption
en: Remark: without crude fat and starch, only the digestibility values will be calculated
hu: Megjegyzés: nyerszsír és keményítő nélkül, csak az emészthetőségi értékek kerülnek kiszámításra

note: FormFeedEdition..PanelMain..SpeedButtonDelete..Hint
en: Remove the current item from the diet
hu: Az aktuális tétel kivétele a takarmányból

note: FormFeedEdition..ActionListButtons..ActionRename..Caption FormFeedEdition..ActionListButtons..ActionRename..Hint FormIngredientEditionCopy..ActionListButtons..ActionRename..Caption FormIngredientEditionCopy..ActionListButtons..ActionRename..Hint FormIngredientEditionOriginal..ActionListButtons..Acti
en: Rename
hu: Átnevez

note: FormFeedEdition..PanelMain..SpeedButtonReplace..Hint
en: Replace the current ingredient of the diet
hu: Az aktuális alapanyag felváltása a takarmányban

note: FormPredictionCreate..ActionListButtons..ActionReset..Caption FormPredictionCreate..ActionListButtons..ActionReset..Hint
en: Reset
hu: Újraindít

note: FormMain..ComboBoxLanguage..Hint
en: Select your language
hu: Kívánt nyelv kiválasztása

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsSer_MAT..DisplayLabel
en: Ser / crude protein
hu: Ser / nyersfehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdSer..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsSerd..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsSerd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Serd
hu: Sere

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Serine
hu: Szerin

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..Caption FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..Caption
en: Single graph
hu: Egyedi grafikon

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxMinerals0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxMinerals1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsCompari
en: Sodium
hu: Nátrium

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsNa..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsNa..DisplayLabel FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelNa..Caption FormIngredientDetail..PanelMain..GroupBoxMinerals..LabelNa..Caption
en: Sodium (Na)
hu: Natrium (Na)

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..SpeedButtonLevel..Hint
en: Sort items by incorporation rate
hu: Tételek sorrendbe állítása bekeverési arány szerint

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..SpeedButtonName..Hint
en: Sort items by name
hu: Tételek sorrendbe állítása név szerint

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsAmidon..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsAmidon..DisplayLabel FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxProximal0....Items.Strings FormFeedChart
en: Starch
hu: Keményítő

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..GroupBoxOriginalStep1..Caption FormPredictionCreate..GroupBoxStep1..Caption
en: Step 1: dry matter (mandatory)
hu: 1. lépés: szárazanyag (kötelező)

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetCopy..GroupBoxCopyStep1..Caption
en: Step 1: ingredient reference (mandatory)
hu: 1. lépés: alapanyag referencia (kötelező)

note: FormPredictionCreate..GroupBoxStep2..Caption
en: Step 2: ash
hu: 2. lépés: hamu

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..GroupBoxOriginalStep2..Caption
en: Step 2: ash (mandatory)
hu: 2. lépés: hamu (kötelező)

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetCopy..GroupBoxCopyStep2..Caption
en: Step 2: dry matter (mandatory)
hu: 2. lépés: szárazanyag (kötelező)

note: FormPredictionCreate..GroupBoxStep3..Caption
en: Step 3: crude protein
hu: 3. lépés: nyersfehérje

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..GroupBoxOriginalStep3..Caption
en: Step 3: crude protein (mandatory)
hu: 3. lépés: nyersfehérje (kötelező)

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..GroupBoxOriginalStep4..Caption
en: Step 4: fibre (at least one criteria mandatory)
hu: 4. lépés: rost (legalább egy kritérium kötelező)

note: FormPredictionCreate..GroupBoxStep4..Caption
en: Step 4: fibre and/or in vitro digestibility of organic matter
hu: 4. lépés: rost és/vagy szervesanyag in vitro emészthetősége

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..GroupBoxOriginalStep5....Caption
en: Step 5: crude fat (needed to calculate gross, metabolisable and net energy) and/or gross energy
hu: 5. lépés: nyerszsír (szükséges a bruttó, metabolizálható és nettó energia kiszámításához) és/vagy bruttó energia

note: FormPredictionCreate..GroupBoxStep5..Caption
en: Step 5: crude fat and/or gross energy
hu: 5. lépés: nyerszsír és/vagy bruttó energia

note: FormPredictionCreate..GroupBoxStep6..Caption
en: Step 6: starch
hu: 6. lépés: keményítő

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..GroupBoxOriginalStep6....Caption
en: Step 6: starch (needed to calculate metabolisable and net energy)
hu: 6. lépés: keményítő (szükséges a metabolizálható és nettó energia kiszámításához)

note: FormPredictionCreate..GroupBoxStep7..Caption
en: Step 7: sugars
hu: 7. lépés: cukrok

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..GroupBoxOriginalStep7..Caption
en: Step 7: sugars (improve the precision of the calculation)
hu: 7. lépés: cukrok (javítja a számítás pontosságát)

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsSucres..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsSucres..DisplayLabel FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxProximal0....Items.Strings FormFeedChart
en: Sugars
hu: Cukrok

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsLevelSum..DisplayLabel
en: Sum
hu: Összeg

note: Vérifier
en: The name is mandatory, please enter a non-empty string.
hu: A név kitöltése kötelező, nem adható meg üres string.

en: The sum of ingredient incorporation rates is not equal to 100% of the diet composition.
    Are you sure you want to continue?
hu: Az alapanyag bekeverési arányok összege nem egyenlő a takarmány összetétel 100 %-ával.
    Biztosan folytatni akarja?

note: Moyenne des équations significatives Utiliser le coefficient générique
en: The sum of nutrients is estimated to more than 100% of the dry matter.
    Are you sure you want to continue?
hu: A táplálóanyagok összege a becslés szerint több, mint a szárazanyag 100 %-a.
    Biztosan folytatni akarja?

en: The sum of total amino acids is more than the crude protein.
    Are you sure you want to continue?
hu: Az összes aminosavak összege több, mint a nyersfehérje.
    Biztosan folytatni akarja?

en: This action could not be canceled.
hu: Ez a lépés nem vonható vissza.

en: This ingredient is used in a diet.
hu: Ez az alapanyag felhasználásra került egy takarmányban.

en: This name is already used, please specify another name.
hu: Ez a név már foglalt, kérem adjon meg másik nevet.

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsThr_MAT..DisplayLabel
en: Thr / crude protein
hu: Thr / nyers fehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdThr..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsThrd..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsThrd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Thrd
hu: Thre

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Threonine
hu: Treonin

note: FormChartHReport..QuickRepChart....Functions.DATA FormChartHReport..QuickRepChart..ReportTitle FormChartHReport..QuickRepChart..DetailBand1..QRChart1..QRDBChart1....SubTitle.Text.Strings FormChartVReport..QuickRepChart....Functions.DATA FormChartVReport..QuickRepChart..ReportTitle FormFeedCharts..Pa
en: Title
hu: Cím

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..Chart0......Foot.Text.Strings
en: To zoom in the chart, hold down the left mouse button (starting from the bottom left corner) to draw a rectangle around the area of interest
hu: Az ábra nagyításához tartsa lenyomva az egér bal gombját, és a bal alsó sarokból indulva képezzen négyszöget a nagyítandó terület köré

note: FormFeedsCharts..PageControlFeedsChats..TabSheetSingleChart..Chart0......Foot.Text.Strings
en: To zoom out, draw a rectangle starting from the bottom right corner
hu: A kicsinyítéshez rajzoljon négyszöget a jobb alsó sarokból indulva

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsTotal..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..LabelAATot..Caption FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..LabelTotal..Caption FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..DBEditTotal..DataField FormIngredientDetail..
en: Total
hu: Összesen

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxType0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxType1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..Gro
en: Total amino acids
hu: Összes aminosav

note: FormIngredientsList..PageControlLists..TabSheetAA_MAT..Caption
en: Total amino acids / crude protein
hu: Összes aminosav / nyersfehérje

note: sur frais sur matière sèche - excepté pour Composition et MS sur matière sèche
en: Total:
hu: Összes :

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsTrp_MAT..DisplayLabel
en: Trp / crude protein
hu: Trp / nyersfehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdTrp..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsTrpd..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsTrpd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Trpd
hu: Trpe

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Tryptophan
hu: Triptofán

note: FormMain..BitBtnTutorial..Caption
en: Tutorial
hu: Konzultáció

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetPhytase..ClientDataSetPhytaseType..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPhytaseType..LookupResultField FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..GroupBoxPhytase..DBLookupComboBoxPhytase..ListField
en: Type
hu: Típus

note: FormFeedEdition..PanelMain..GroupBoxComposition..GroupBoxPhytase..LabelType..Caption
en: Type of phytase
hu: Fitáz típusa

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsTyr_MAT..DisplayLabel
en: Tyr / crude protein
hu: Tyr / nyers fehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdTyr..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsTyrd..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsTyrd..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Tyrd
hu: Tyre

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Tyrosine
hu: Tirozin

en: Unit
hu: Egység

note: FormMain..BitBtnOptions..Caption FormOptions..Caption
en: Units
hu: Egység

note: ClientDataSetFeeds.RecNo := FeedList.IndexOf(ComboBoxModel.Text) + 1; Copier la composition du modèle Répercuter dans ClientDataSetComposition Ajouter dans ClientDataSetFeeds Supprimer la composition du régime Suprimer l'aliment Commenter Phytase Suppression de l'ancienne composition Enregistrement 
en: Unknown error: %s %s %s
hu: Ismeretlen hiba: %s %s %s

note: FormMain..BitBtnUpdate..Caption
en: Updates
hu: Frissítések

note: FormFeedCreation..CheckBoxModel..Caption
en: Use the ingredient composition of an existing diet
hu: Használja egy meglevő takarmány alapanyag összetételét

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsUser..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetComposition..ClientDataSetCompositionUser..FieldName
en: User
hu: Felhasználó

note: FormIngredientsList..GroupBoxFilters..ComboBoxDatabase....Items.Strings
en: User database
hu: Felhasználói adatbázis

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsVal_MAT..DisplayLabel
en: Val / crude protein
hu: Val / nyers fehérje

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdVal..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsVald..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsVald..FieldName FormFeedDetail..PanelMain..GroupBoxAA..DBE
en: Vald
hu: Vale

note: FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetSingleChart..GroupBoxChart0..ComboBoxAA0....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBoxChart1..PanelChart1..ComboBoxAA1....Items.Strings FormFeedCharts..PageControlFeedCharts..TabSheetChartsComparison..GroupBo
en: Valine
hu: Valin

en: Value
hu: Érték

note: FormMain..LabelVersion..Caption
en: Version
hu: Verzió

note: FormFeedsList..ActionListButtons..ActionView..Caption FormIngredientsList..ActionListButtons..ActionView..Caption FormPredictionCreate..ActionListButtons..ActionView..Caption FormPredictionCreate..ActionListButtons..ActionView..Hint
en: View
hu: Nézet

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetOriginal..GroupBoxOriginalStep1..LabelMSOriginalWarning..Caption
en: Warning, this value will not be editable after this step
hu: Figyelmeztetés: ezután a lépés után ez az érték már nem lesz szerkeszthető

note: FormIngredientCreation..PageControlCreation..TabSheetCopy..GroupBoxCopyStep2..LabelMSCopyWarning..Caption
en: Warning, this value will not be editable once created
hu: Figyelmeztetés: a létrehozását követően ez az érték nem lesz szerkeszthető

note: FormMain..BitBtnWeb..Caption
en: Website
hu: Webhely

note: FormFeedDetail..SaveDialogExport..Filter FormIngredientDetail..SaveDialogExport..Filter FormPredictionDetail..SaveDialogExport..Filter
en: XML files|*.xml
hu: XML fájlok|*.xml

en: You can download for free the PowerPoint viewer from Microsoft web site
hu: Ingyenesen letölthető a PowerPoint viewera Mikrosoft weboldaláról

en: You can download this tutorial from the website
hu: A segédlet letölthető a weboldalról

en: You cannot delete it.
hu: Nem törölhető.

note: Vérifier la saisie de la phytase
en: You must select a phytase name.
hu: Ki kell választania egy fitáz nevet.

en: You must specify a class for this ingredient.
hu: Adja meg ennek az alapanyagnak az osztályát.

en: You must specify a crude fat value or a gross energy value for this ingredient.
hu: Adja meg a nyerszsír vagy bruttó energia értéket ehhez az alapanyaghoz.

en: You must specify a crude protein value for this ingredient.
hu: Adja meg a nyersfehérje értéket ehhez az alapanyaghoz.

en: You must specify a dry matter value for this diet.
hu: Adja meg a szárazanyag értéket ehhez a takarmányhoz.

note: Vérifier la saisie de chaques matières premières utilisées
en: You must specify a dry matter value for this ingredient.
hu: Adja meg a szárazanyag értéket ehhez az alapanyaghoz.

en: You must specify a fiber value (crude fiber, NDF or ADF) for this ingredient.
hu: Adja meg a rost értéket (nyersrost, NDF vagy ADF) ehhez az alapanyaghoz.

en: You must specify a name for this diet.
hu: Adja meg ennek a takarmánynak a nevét.

en: You must specify a name for this ingredient.
hu: Adja meg ennek az alapanyagnak a nevét.

en: You must specify a phytase concentration level.
hu: Adja meg a fitáz koncentráció szintjét.

en: You must specify a phytase incorporation level.
hu: Adja meg a fitáz bekeverési szintjét.

note: Copie
en: You must specify a reference for this ingredient.
hu: Adja meg ennek az alapanyagnak a referenciáját.

en: You must specify a template for this feed.
hu: Adja meg ennek a takarmánynak a sablonját.

note: Création originale Vérifier la saisie
en: You must specify an ash value for this ingredient.
hu: Adja meg a hamu értékét ehhez az alapanyaghoz.

en: You must specify an incorporation rate for this ingredient.
hu: Adja meg ennek az alapanyagnak a bekeverési arányát.

en: adult pig
hu: kifejlett sertés

note: FormOptions..ComboBoxExpression....Items.Strings
en: as-fed
hu: etetett takarmányra vonatkoztatva

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdAla..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdAla..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsAlad..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dAla
hu: eAla

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsAlad_Lysd..DisplayLabel
en: dAla / dLys
hu: eAla / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdArg..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdArg..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsArgd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dArg
hu: eArg

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsArgd_Lysd..DisplayLabel
en: dArg / dLys
hu: eArg / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdAsp..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdAsp..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsAspd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dAsp
hu: eAsp

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsAspd_Lysd..DisplayLabel
en: dAsp / dLys
hu: eAsp / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdCys..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdCys..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsCysd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dCys
hu: eCys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsCysd_Lysd..DisplayLabel
en: dCys / dLys
hu: eCys / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdGlu..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdGlu..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsGlud..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dGlu
hu: eGlu

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsGlud_Lysd..DisplayLabel
en: dGlu / dLys
hu: eGlu / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdGly..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdGly..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsGlyd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dGly
hu: eGly

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsGlyd_Lysd..DisplayLabel
en: dGly / dLys
hu: eGly / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdHis..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdHis..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsHisd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dHis
hu: eHis

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsHisd_Lysd..DisplayLabel
en: dHis / dLys
hu: eHis / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdIle..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdIle..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsIled..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dIle
hu: eIle

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsIled_Lysd..DisplayLabel
en: dIle / dLys
hu: eIle / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdLeu..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdLeu..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsLeud..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dLeu
hu: eLeu

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsLeud_Lysd..DisplayLabel
en: dLeu / dLys
hu: eLeu / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdLys..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdLys..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsLysd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dLys
hu: eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsLysd_ENt..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsLysd_ENt..DisplayLabel
en: dLys / NE, adult pig
hu: eLys /NE, kifejlett sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsLysd_ENc..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsLysd_ENc..DisplayLabel
en: dLys / NE, growing pig
hu: eLys / NE, Növendéksertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdMet..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdMet..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsMetd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dMet
hu: eMet

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsMetd_Lysd..DisplayLabel
en: dMet / dLys
hu: eMet / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsMetCysd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsMetCysd..DisplayLabel
en: dMet+Cys
hu: eMet+Cys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsMetCysd_Lysd..DisplayLabel
en: dMet+Cys / dLys
hu: eMet+Cys / eLys

note: FormPredictionDetail..PanelMain..GroupBoxProximal..LabelMOdv..Caption
en: dOMv
hu: eOMv

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPd_ENt..DisplayLabel
en: dP / NE, adult pig
hu: eP / NE, kifejlett sertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPd_ENc..DisplayLabel
en: dP / NE, growing pig
hu: eP / NE, Növendéksertés

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdPhe..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdPhe..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsPhed..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dPhe
hu: ePhe

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPhed_Lysd..DisplayLabel
en: dPhe / dLys
hu: ePhe / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsPheTyrd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPheTyrd..DisplayLabel
en: dPhe+Tyr
hu: ePhe+Tyr

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsPheTyrd_Lysd..DisplayLabel
en: dPhe+Tyr / dLys
hu: ePhe+Try / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdPro..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdPro..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsProd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dPro
hu: ePro

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsProd_Lysd..DisplayLabel
en: dPro / dLys
hu: ePro / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdSer..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdSer..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsSerd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dSer
hu: eSer

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsSerd_Lysd..DisplayLabel
en: dSer / dLys
hu: eSer / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdThr..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdThr..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsThrd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dThr
hu: eThr

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsThrd_Lysd..DisplayLabel
en: dThr / dLys
hu: eThr / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdTrp..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdTrp..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsTrpd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dTrp
hu: eTrp

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsTrpd_Lysd..DisplayLabel
en: dTrp / dLys
hu: eTrp / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdTyr..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdTyr..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsTyrd..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dTyr
hu: eTyr

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsTyrd_Lysd..DisplayLabel
en: dTyr / dLys
hu: eTyr / eLys

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetInraAfz..ClientDataSetInraAfzdVal..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsdVal..FieldName DataModuleDeclaration..ClientDataSetIngredients..ClientDataSetIngredientsVald..DisplayLabel DataModuleDeclaration..ClientDataSetFe
en: dVal
hu: eVal

note: DataModuleDeclaration..ClientDataSetFeeds..ClientDataSetFeedsVald_Lysd..DisplayLabel
en: dVal / dLys
hu: eVal / eLys

note: FormOptions..ComboBoxExpression....Items.Strings
en: dry matter basis (DM)
hu: szárazanyagra vonatkoztatva (DM)

note: Digestibilité fécale de l'azote
en: growing pig
hu: növendéksertés

en: ratio
hu: arány
